4000 Forint

Na, ha már tegnap kitettük az 1%-os kérésünket…

eszünkbe jutott, hogy a kampányban
mi már kaptunk 4000 forintot.
Ott van az első kommentben. 😄

Na ez körülbelül pont annyit ér,
mint az a „TAO támogatás”,
amit úgy hoz be valaki, hogy utána visszakér belőle X%-ot,
vagy listát ad, hogy mit vásároljunk neki rajta.

Röviden, érthetően:

👉 a TAO nem zsebpénz
👉 a TAO nem alkualap
👉 a TAO nem „majd visszaosztjuk okosba”

A TAO támogatás felhasználáshoz kötött.
Eddig sem költöttük másra.
Ezután sem fogjuk.

És igen:
az üzemeltetési TAO nem azt jelenti, hogy

– „veszünk belőle ezt-azt-amazt”
– „megoldjuk okosba”
– vagy hogy Mucuska pucurkájának
hálából lesz új korija ejtőernyővel

Hanem azt jelenti:

👉 villanyszámla
👉 működés
👉 a pálya életben tartása

Tudom, nem olyan szexi.
De ettől van jég.

És jó lenne, ha ezt nem kellene újra és újra elmagyarázni.

Mi csináltunk pályát.
Mi csináljuk a jeget.
Pörgetjük az inline-t.

Ti pedig a csodát.

Az egyesületünk tényleg
minden létező energiát
és pénzt beletesz a pályába –
és így a korizókba is.

Idő, energia, idegrendszer.
Full csomag.

Most viszont kell egy kis rásegítés.

👉 Ha van TAO-ra lehetőséged
(vagy ismersz valakit, akinek van):
szólj neki.
Most.
Ne holnap.
Most.

Kik a TAO-sok?
Gyakorlatilag minden cég,
ami nyereség után 9% társasági adót fizet.
Azaz: TAO = Társasági adó.
(Igen, több van, mint hinnéd.)

És hogy ne legyen száraz:
a „Tao” amúgy az „Út”.
Mi most épp azon megyünk.
Néha futva. Néha csúszva. 😄
Néha gúzsba kötve… de mindig a cél felé.

Nem kérünk sokat.
Csak pont annyit,
hogy ne álljon meg az,
ami már működik.

Csak pont annyit,
hogy ne dőljön össze,
amit már felépítettünk.

Segítsetek behozni!

TAO = Túléléshez Adható Opció.

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Scroll to Top