Na, ha már tegnap kitettük az 1%-os kérésünket…
eszünkbe jutott, hogy a kampányban
mi már kaptunk 4000 forintot.
Ott van az első kommentben. ![]()
Na ez körülbelül pont annyit ér,
mint az a „TAO támogatás”,
amit úgy hoz be valaki, hogy utána visszakér belőle X%-ot,
vagy listát ad, hogy mit vásároljunk neki rajta.
Röviden, érthetően:
a TAO nem zsebpénz
a TAO nem alkualap
a TAO nem „majd visszaosztjuk okosba”
A TAO támogatás felhasználáshoz kötött.
Eddig sem költöttük másra.
Ezután sem fogjuk.
És igen:
az üzemeltetési TAO nem azt jelenti, hogy
– „veszünk belőle ezt-azt-amazt”
– „megoldjuk okosba”
– vagy hogy Mucuska pucurkájának
hálából lesz új korija ejtőernyővel
Hanem azt jelenti:
villanyszámla
működés
a pálya életben tartása
Tudom, nem olyan szexi.
De ettől van jég.
És jó lenne, ha ezt nem kellene újra és újra elmagyarázni.
Mi csináltunk pályát.
Mi csináljuk a jeget.
Pörgetjük az inline-t.
Ti pedig a csodát.
Az egyesületünk tényleg
minden létező energiát
és pénzt beletesz a pályába –
és így a korizókba is.
Idő, energia, idegrendszer.
Full csomag.
Most viszont kell egy kis rásegítés.
Ha van TAO-ra lehetőséged
(vagy ismersz valakit, akinek van):
szólj neki.
Most.
Ne holnap.
Most.
Kik a TAO-sok?
Gyakorlatilag minden cég,
ami nyereség után 9% társasági adót fizet.
Azaz: TAO = Társasági adó.
(Igen, több van, mint hinnéd.)
És hogy ne legyen száraz:
a „Tao” amúgy az „Út”.
Mi most épp azon megyünk.
Néha futva. Néha csúszva. ![]()
Néha gúzsba kötve… de mindig a cél felé.
Nem kérünk sokat.
Csak pont annyit,
hogy ne álljon meg az,
ami már működik.
Csak pont annyit,
hogy ne dőljön össze,
amit már felépítettünk.
Segítsetek behozni!
TAO = Túléléshez Adható Opció.

