Levél

Van, amikor egy levél több, mint papír.
Ma kaptunk egy üzenetet a Magyar Jégkorong Szövetség elnökétől, dr Kolbenheyer Zsuzsannától.
Gratuláció az OB IV/D bajnoki győzelemhez.
De ennél több is van benne.
Azt írják, hogy ez nem csak egy eredmény.
Hanem a kitartás, az elhivatottság és a csapatmunka elismerése.
Pont az, amit mi nap mint nap belepakolunk.
De pontosan az, amire szükség van: visszajelzés arról, hogy amit csinálunk, az számít.
Az elmúlt időszak nem volt könnyű.
Volt benne munka, feszültség, kérdőjelek… és persze rengeteg rengeteg munka, a végén zéró jégidő. De van, amit nem lehetett elvenni tőlünk. A küzdeni akarást!
Ez a levél most egy pillanatra megállít.
És azt mondja: jó irányba megyünk.
Mi pedig megyünk tovább.
Ugyanazzal a hittel, amivel eddig:
– hogy itt helye van mindenkinek a jégen
– hogy a sport közösséget épít
– és hogy néha a legcsendesebb visszajelzések a legerősebbek
Köszönjük a bizalmat.

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Scroll to Top