Küldött gyűlés – 2026

A Tatabányai Petőfi Tömeg- és Szabadidősport Egyesület 2026. május 19-én (kedden) 18:00 órakor összehívja küldöttgyűlését.
Helyszín:
Tatabányai Műjég és Inline Pálya – iroda
A küldöttgyűlés személyes részvétel mellett online formában is biztosított lesz.
Napirendi pontok
  1. A 2025. év szakmai beszámolója
  2. A 2025. évi gazdálkodási beszámoló
  3. Felügyelőbizottsági jelentés a 2025. évre vonatkozóan
  4. A szakosztályok 2026. évi szakmai tervei
  5. A 2026. évi költségvetési javaslat
  6. Döntés személyi kérdésekben
  7. Egyebek (az ülésig beérkező témák alapján)
Előterjesztők
  • Németh Krisztina Mária – elnök
  • Csősz Edina – főtitkár
  • Nauer Zsuzsanna – FB elnök
A küldöttgyűlés előkészítő anyagai a küldöttek részére elektronikus úton kerülnek megküldésre.
Fontos információk
A küldöttgyűlés ülése nem nyilvános, figyelemmel a Polgári Törvénykönyv 3:74. § (1) bekezdésére.
A küldöttgyűlés akkor határozatképes, ha a szavazásra jogosult küldöttek több mint fele jelen van.
Határozatképtelenség esetén a megismételt küldöttgyűlés az eredeti meghívóban szereplő napirendi pontok tekintetében a megjelentek számától függetlenül határozatképes, amennyiben a távolmaradás jogkövetkezményeire a küldöttek figyelmét a meghívó előzetesen kifejezetten felhívta.
A távolmaradás jogkövetkezménye:
a megismételt küldöttgyűlés az eredeti napirendi pontokban a jelenlévők számától függetlenül határozatképes.
Az esetleges határozatképtelenség miatt megismételt küldöttgyűlés időpontja:
2026. május 19. (kedd) 18:15 óra
Változatlan helyszínnel és napirendi pontokkal.
Várjuk minden küldött és tagunk részvételét!
Tatabánya, 2026. május 11.

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Scroll to Top