Ma indult az érettségi őrület.
Magyar.
Mi innen a Tatabányai Műjég és Inline pálya-ról küldünk minden létező segítséget:
sötét varázslatok
és dementorok kivédéséhez
az Expecto Patronumot,
meg még mindent, ami eszünkbe jut. 
Mert valljuk be: egy jól sikerült fogalmazás néha nagyobb varázslat, mint egy meccs megfordítása.
Nyugi, menni fog.
Írjatok bátran, gondolkodjatok tisztán – a többit majd megoldja a rutin (vagy a szerencse
).
Sok sikert mindenkinek! 


